شرایط بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مشتریان از الویت های نگین کالا بوده است. در این راستا تمام سفارشات انجام شده در نگین کالا شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند. که در زمان تحویل مورد بررسی و تایید قرار میگیرد.

نحوه ی بازگشت کالا

بازکردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

شرایط ضمانت بازگشت کالا

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. وجود مغایرت باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش نگین کالا از طریق تلفن یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از ان استفاده نشود.
لازم است کارتن و جعبه ی اصلی محصولات سالم بوده و عاری از هر گونه پارگی، خرابی، مفقودی باشد
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، ادرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از انجا که ممکن است در پاره ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد انها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت میباشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اوریجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه ی اصلی محصولات نگهداری شود واز دور ریختن و اسیب رساندن به ان جدا خودداری شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، ادرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.